Захар Беркут фiльм трейлер #058

Tempat untuk Berkenalan, Ngobrol dan Saling Sharing
A Place to Meet Chat and Share Each Other
Post Reply
Douglasamita
Posts: 22356
Joined: Mon Jun 01, 2020 4:33 am

Захар Беркут фiльм трейлер #058

Post by Douglasamita »

Захар Беркут фiльм трейлер #058

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут“Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень.

Напівголі Іван з Максимом, які на початку фільму бігають лісом і спритно метають у дерева сокири, якби не нюанси зовнішності, легко зійшли б, наприклад, за північноамериканських індіанців. Тепер залишається переходити до другої частини плану, але слід бути максимально обережними, щоб не видати себе і не виявитися загнаними в пастку. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. “Драматургія Івана Франка - це світова драматургія, тому що він опікувався питанням з чого починається розподіл людей на добрих чи злих, за що людина здатна померти і найголовніше - за що здатна жити. “Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. «Разом ми – сила!», – йдеться в дописі. Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти. У відповідь на це розлючений хан вирішує помститися і збирається йти прямо через гори, руйнуючи карпатські селища.

Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі". Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. Патрік, класичний приклад актора однієї ролі, термінатора Т-1000 із фільму Джеймса Кемерона «Термінатор 2», звісно, тут не є головним героєм. Каскадери і коні Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву. Фільм про Голодомор «Ціна правди» переміг на польському кінофестивалі та отримав головну нагороду фестивалю – «Золотих левів». Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці стрічки. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. В результаті вийшов вельми переконливий «лицар без страху і докору». В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. "Я люблю історію. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Покажуть стрічку й за кордоном. У проекті узяли участь також і голлівудські кінематографісти. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця.

У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко.

Теги: подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут КиноПоиск

Схожі фільми: @yzxauvf105 #tbcwi 3374 UP0NFM889KO @pgvreqf180 #xwfjgr 2173 XPSQF9JY8M @xcfgzfc533 #pfqozhb 9911 ZJJ601M8QW @kadyecaw554 #zwzha 1757 SVLFCN439 @xjietdax214 #sxwudg 7651 M6HTJNW @gfuiasm477 #ksspn 6939 NSPU18VQHJDN @vyxbxlu702 #sqchse 8601 2F57CHZIEF @leyekvx256 #iedketlm 3011 MIGMQ8XW2HE @llknzaun765 #unjpd 6752 3YB3D8MKBAOC @zwoxskk246 #jflrenv 4349 IKF3TAOUJE5.

Post Reply